Antwort Jak se vyrábí křemelina? Weitere Antworten – Jak působí Křemelina
Působí jako komplexní detoxikační agent- silný přírodní chelátotvorné činidlo. Křemelina nasává toxiny, například ty, které se nacházejí ve vakcínách, jídle nebo vodě. Využívá se také jako přírodní pesticid. Naruší voskovitý povrch hmyzu, který následně uhyne na dehydrataci.Křemelina Vitatrend pochází pouze z jediného druhu těchto řas, ze sladkovodních rozsivek Aulacoseira. I díky tomu se jedná o nejkvalitnější křemelinu, která je u nás k dostání. Křemelina Vitatrend se vyznačuje vysokým obsahem křemíku.Největší světová ložiska se nacházejí v Kalifornii, kde mocnost dosahuje až 400 m. Význačnými producenty jsou Dánsko, Francie (Auvergne), SRN (Lüneburg), Japonsko, Island.
Proč pít křemelinu : Extrakt vyniká svými protizánětlivými, antivirovými, antioxidačními a uklidňujícími účinky.
Kolik křemeliny denně
Obecně se udává následující dávkování pro dospělé jedince: 1-2 polévkové lžíce denně rozmícháme ve vodě/džusu nebo přidáme do nějaké potraviny, nejlépe běžné pokojové teploty a zkonzumujeme. Křemelina nemá nepříjemnou chuť, ve srovnání s mnoha chuťově těžko konzumovatelnými bylinnými preparáty.
Jak a kdy užívat křemelinu : Křemelina se užívá nejlépe ráno na lačno. Požadované množství rozmíchejte ve vodě, čaji či džusu a vypijte.
Doporučené dávkování
Doporučujeme začít s menším množstvím křemeliny (čajová lžička denně pro dospělé a ¼ čajové lžičky pro děti) a postupně množství zvyšovat až na 1 vrchovatou polévkovou lžíci denně (6 g) pro dospělé a čajovou lžičku denně (2,5 g) pro děti.
Křemelina se užívá nejčastěji v dávce jedné lžičky jednou denně. U produktů bývá též přibaleno odměrka výrobce. Můžete si též dávku rozdělit do dvou a užít na dvakrát během dne.
Co je to Křemelin
Co je to vlastně křemelina Křemelina je nezpevněná, sypká hornina, tvořená především schránkami rozsivek, což je druh jednobuněčných řas. Křemelina se označuje také jako rozsivková zemina nebo diatomická hornina. Hlavní složkou schránek rozsivek jsou hydráty oxidu křemičitého s různým obsahem vody.Křemelina se zpravidla užívá dva měsíce a pak je nezbytná 14denní přestávka. Jestliže budete křemelinu užívat jako detoxikační kúru, nezapomeňte na dostatečný příjem tekutin.Křemelina je nezpevněná, sypká hornina, tvořená především schránkami rozsivek, což je druh jednobuněčných řas. Křemelina se označuje také jako rozsivková zemina nebo diatomická hornina. Hlavní složkou schránek rozsivek jsou hydráty oxidu křemičitého s různým obsahem vody.
Obecně se udává následující dávkování pro dospělé jedince: 1-2 polévkové lžíce denně rozmícháme ve vodě/džusu nebo přidáme do nějaké potraviny, nejlépe běžné pokojové teploty a zkonzumujeme. Křemelina nemá nepříjemnou chuť, ve srovnání s mnoha chuťově těžko konzumovatelnými bylinnými preparáty.
Jakou křemelinu pro slepice : Ideální je dřevěný popel smíchaný s jemnou jílovitou zeminou. Důrazně doporučujeme do míchanice doplnit křemelinu obohacenou esenciálními oleji, které jsou pro čmelíky nepříjemné a odpuzují je.
Jak použít křemelinu pro slepice : Nechejte kurník 1 – 2 dny vyschnout. Následně pomocí lopatky naneste křemelinu do všech koutů kurníků, zaměřte se na podlahu. Část nechejte ležet na zemi, slepice se v křemelině budou popelit a tím se zbaví čmelíků z peří. Můžete také křemelinu vetřít slepici do peří.
Jak casto pít křemelinu
Dávkování křemeliny
Křemelina se užívá nejčastěji v dávce jedné lžičky jednou denně.
Samotného suchého krmiva by slepice měla dostat 40 až 60 gramů denně, doplněných o píci a další čerstvou stravu, jako je například tráva, kopřivy, jablka, mrkev a další. Dohromady by měla denní krmná dávka vycházet přibližně na 120 gramů pro jednu slepici. Krmení by měli slepičky dostávat dvakrát denně.Krmivo je sice důležité, nicméně voda k přežití je důležitější. Bez jídla slepice vydrží i několik dní, bez vody ovšem většina z nich zemře do 3 dnů. A nezachrání je ani voda z kaluží. Vždy je totiž nutné, aby voda, kterou mají k dispozici byla pitná, čistá a co nejčerstvější.
Čím nikdy Nekrmit slepice : Slepice nesmí dostávat nic plesnivého, alkohol, kávu, čokoládu, nevařené nebo zelené brambory, avokádo, rebarboru, slupky citrusů, cibuli, pórek, lilek, nezralé rajče. Na plíseň dávejte pozor i při skladování krmiva, kupujte přiměřené množství slepičího krmení a skladujte ho v suchu a chladu.