Antwort Jak si stáhnout certifikát do tečky? Weitere Antworten – Co je aplikace EZ karta

Jak si stáhnout certifikát do tečky?
Mobilní aplikace EZKarta je nástrojem pro zobrazení základních služeb elektronizace zdravotnictví. Portál ocko.uzis.cz bude rozvíjen paralelně s EZKartou a analogické služby, které budou zobrazovány v EZKartě, budou postupně implementovány i do portálu ocko.uzis.cz.Pro vyzvednutí certifikátů využijte primárně Očkovací portál občana https://ocko.uzis.cz. Certifikát je také případně k dispozici na vyžádání u poskytovatele zdravotních služeb, který vakcinaci či test provedl.Nově vydaný certifikát (nejen o provedeném očkování, ale taky o prodělaném onemocnění ne starším než 180 dnů nebo provedeném testu z nedávné minulosti) lze vyzvednout na Očkovacím portálu občana (návod k přihlášení naleznete zde). Po proběhlém očkování přijde každému informační email s odkazem a postupem.

Proč nefunguje aplikace tečka : Nemůžete provést aktualizaci/reinstalaci aplikace Tečka/čTečka Zkontrolujte, zda máte v zařízení povoleno stažení/aktualizace přes mobilní data. Ve většině případů aplikace čeká na připojení k WIFI. Problémy mohou nastat, i když nemáte dostatek volných dat či je k dispozici pouze pomalé připojení.

Jak se prihlasit do EZKarta

Jak je aplikace EZKarta chráněna Pro prvotní přihlášení do aplikace je nutné přihlášení přes identitu občana, po dalším přihlášení je pak nutné použít otisk prstu nebo PIN. Jiným způsobem se do aplikace nedá dostat. Do aplikace se tedy nikdo jiný nedostane.

Co je aplikace tečka : Aplikace Tečka umožňuje načtení, správu a prezentaci Digitálních COVID certifikátů na vašem mobilním zařízení. Více o Digitálních COVID certifikátech si můžete přečíst zde.

Do aplikace je možné načíst certifikáty jedné nebo více osob (např. členů rodiny), a to postupným přihlášením těchto osob do Očkovacího portálu občana nebo naskenováním QR kódu z jejich certifikátů (papírových či jinak zobrazených). Po prvním přihlášení se aplikace bude připojovat již automaticky.

Pacient má všechny své záznamy o očkování bezplatně přístupné prostřednictvím pacientské aplikace systému eRecept, kde si rovněž může vytvořit výpis provedených očkování dle jím zvolených parametrů.

Kde zjistím na co jsem očkovaná

O výpis provedených očkování pacienta můžete požádat svého lékaře nebo farmaceuta při návštěvě ordinace či lékárny. Lékaře nebo farmaceuta požádáte o Výpis provedených očkování pacienta (k identifikaci bude nutné předložit doklad totožnosti).Do aplikace je možné načíst certifikáty jedné nebo více osob (např. členů rodiny), a to postupným přihlášením těchto osob do Očkovacího portálu občana nebo naskenováním QR kódu z jejich certifikátů (papírových či jinak zobrazených). Po prvním přihlášení se aplikace bude připojovat již automaticky.Jestliže některá z aplikací instalovaných ve vašem smartphonu nejde spustit nebo při spuštění padá, zkuste nejdříve restartovat telefon. Když to nepomůže, otevřete nabídku »Nastavení | Aplikace | Stažené«, v seznamu vyhledejte problémovou aplikaci a klepněte na tlačítko »Vynutit ukončení«. Pak aplikaci znovu spusťte.

Aplikační software (zkráceně aplikace, slangově apka nebo appka) je v informatice programové vybavení počítače (tj. software), které umožňuje provádět nějakou užitečnou činnost (řešení konkrétního problému, interaktivní tvorbu uživatele – např. textový procesor apod.).

Jak dát certifikát o očkování do Wallet : Klepněte vpravo dole na Procházet a pak na Imunizace. Klepněte na typ záznamu imunizace. Klepněte na ověřitelný záznam o očkování, který je označen zaškrtnutím. Klepněte na Přidat do Peněženky.

Kde získat nový očkovací průkaz : Mezinárodní očkovací průkaz vám vystaví například centra cestovní medicíny nebo očkovací centra.

Jak zjistit kdy jsem byla očkovaná

Pokud chcete vytvořit výpis prostřednictvím pacientské aplikace systému eRecept, tak musíte mít zřízen přístup k Identitě občana, a to jedním ze způsobů, které Identita občana nabízí: Mobilní klíč eGovernmentu (mobilní aplikace) eObčanka (elektronický občanský průkaz s aktivovaným čipem)

Údaje na certifikátu

identifikátor subjektu – znaky, podle kterých lze ověřit identitu držitele certifikátu (jméno a příjmení, fotografie, otisk prstu, výška, barva očí, výrobní číslo apod.) identifikátor autority – označení toho, kdo certifikát vydal (razítko, podpis, označení vydavatele)Aplikace Tečka umožňuje načtení, správu a prezentaci Digitálních COVID certifikátů na vašem mobilním zařízení. Více o Digitálních COVID certifikátech si můžete přečíst zde.

Co delat kdyz mi nejdou stahovat aplikace : Základní postup odstraňování problémů

  1. Zkontrolujte připojení Wi-Fi nebo mobilní datové připojení
  2. Zkontrolujte místo v úložišti.
  3. Zkontrolujte aktualizace systému Android.
  4. Zavření a opětovné otevření Obchodu Google Play.
  5. Restartování zařízení